Home

2022-2023 Trimester 1 Upper School Honor Roll

Congratulations to our Trimester 1 Upper School honor roll students for 2022-2023!

UPPER SCHOOL

Head of School’s High Honors
Recognizes students who have an average not lower than 4.0, with no grade below B (no B-), and no effort rating below satisfactory.

Head of School’s Honors
Recognizes students who have an average not lower than 3.0, with no grade below C+ (no C), and no effort rating below satisfactory.



Class of 2023 (Twelfth Grade)


Head of School’s High Honors

Joaquin Acuna
Amal Ahmed
Theo Antinori
Mohamed Attia
Joshua Ayivor
Jack Barta
Fisher Bejnerowicz
Derek Bian
Caroline Bonomo
Kyle Brako
Jeb Bring
William Cai
Tyson Cameron
Francesca Cergol
Catherine Childs
Zeb Coghill
Brenden Conrad
Lillie Davis
Hadyn Eley
Alliyah Hunnicutt
Andrew Jones
Mateo Josipovic
Domas Kauzonas
Blaire Lauder-Williams
Mike Mwaku Lengi
Dayong Liu
Nicolas Louis
Ruiyan “Mary” Ma
Brooksie Tate Martin
Paulius Matulionis
Aidan Min
Anja Mitic
Cheney Moriarty
Benit Namahoro Jabo
Tola Omotayo
Chidera Onyia
Angie Ortiz Alvarez
Aimee Pan
Sharra Rolle
Brady Roulier
Mila Sands
Claren Spivey
Summer Tian
Zoey Townsend
Jennica Ullrich
Dominic Vogelbacher
Reid Wheeler
Angel Williams
Mia Wilson
Rebekah Wu
Omar Zermeno Nunez
Zixian “Tony” Zhang
Xinyue “Oscar” Zhang
Jiayi “Jennifer” Zong


Head of School’s Honors

Masroor Ahmed
Yunus Altincinar
Ece Arabacioglu
Meg Bruner
Zeke Coghill
Tuana Coskun
Jacob Day
Ella Jane Dow
Luke Earnhardt
Juan Pablo “JP” García Quiñones
Hugo Garcia Rodriguez
Vivi Geren
Lizi Green
Armani Guzman
Rain Huchteman
Lea Jackson
DJ Kovacevic
Rebeca Ley Fregoso
Bennet Lihs
Michael Linebaugh
Ella Loveland
Likas Majer
Piers McGowin
Robert Ngo
Lewis Rodriguez
Vivian Ross
Nickolas Roy
Amara Scott
Rivers Setliff
Abby Soto Rangel
Natasa Tanazevic
Reece White



Class of 2024 (Eleventh Grade)

Head of School’s High Honors

Shaun Ayivor
Alegra Black
Jade Blakeley
Elizabeth Brenner
Jimmy Chang
Noah Classen
Nolan Conrad
Felix Doege
Ella Dong
Annalise Fon
Allegra Franzen
McKenna Green
Vivian Guo
Guillermo Haro García
Mandy He
Penelope Hilson
Kornelia Ignerska
Daniel Jang
Anna Johnson
Daniel Jones
Dawson Kirkland
Cyrus Manoogian
Isabella Martinez
Filip Matic
Georgia Mattis
Sophia Moore
Fafa Nartey
Jules Ney
Mmesoma Onwusika
Maja Pekar
Ander Pereda
Seshadri Pratama
Tyler Price
Motiejus Samsonas
Gracie Scott
Andria Siamashvili
Diego Sisamon Campoy
Parker Stribling
Juliette Teutsch
Angelica Vanflorcke
Stella Vogelbacher
Miona Vukadinovic
Ellie Weatherly
Daniel Wu
Sean Zavala


Head of School’s Honors

Ayomide Banjo Obaleye
Crow Black
Peyton Brady 
Valentin Di Stefano
Guilherme Eloy
Lauren Eubanks
Justin Gao
Aleksa Golub
Marcelo Gonzalez
Trey Horne
Richard Hu
Huseyin Simsir
Kotono Izuma
Monna Julkunen
Jordan Knowles
Uly Kunaiyi-Akpanah
Esteban Mateo Teixeira
Darrel Mbanefo
Aidan McMullen
Theo Ochieng
Lawson Pritchett
Jillian Reetz
Nico Reitz
Davien Satterthwaite
Even Stendal
Evan Thurmond
Saga Törnqvist
Clay Unruh
Jordan Weekes
Bella Wells
Ty Wilson
Edwin Wood



Class of 2025 (Tenth Grade)

Head of School’s High Honors

Katie Barta
Ava Grace Bonomo
Run “Evelyn” Hu
Savanna Jones
Yussif Kadri
Alexa Kallgren
Sofia Lopez Riveira
Owen Madden
Julian Mulholland
Paul Nitschke
Clara Pedall
Anthony Qemali
Zuri Renken
Quino Rodriguez Perez-Munoz
Kite Stribling
Jovita Vishnu


Head of School’s Honors

Cameron Abranyi
Omatta Aidoko-Ali
Peyton Barge
Alejandra Barreiros Granero
Nayumi Basuel
Andrew Beurmann
Zoe-Marie Boeke
Cathryn Carmack
Wesley Cox
Marta De Bartolome Del Amo
Foster Duquette
Oliver Dyer
Telmo Fisher
Tito Forbes
Jayla Frasz
Jon Goedeke
Ely Green
Brayden Hahn
Justin Hasenhuetl
Davis Hill
Chris Hohmann
Zimmie Killian
Carl Kleier
Cade Klimasewski
Oyin Kolajo
Connor Lombard
Juan Managa
Taylor Nickerson
Ola Noworol
Ben Oeft
Soohyun “Natalie” Oh
Soomin “Ava” Oh
Peter Pedall
Jeremy Ramos
Lukas Remler
Matthew Rivera
Gavin Schnese
Blaise Southerland
Rocco Toogood
Sonya Tretiakov
Erin Turner
Xiwei “William” Wang
Quinn Weingartz
Denajh Williams



Class of 2026 (Ninth Grade)

Head of School’s High Honors

Kenna Bilbrey
Coby Bloedow
Abigail Brenner
Sarah Childs
Colin Davis
Marshall Downs
Juan Gispert de Puig
Abby Hartridge
Bella Haughton
Emma Jenkins
Katie Johnson
Zoe Killian
David Laguarda
Charlie McSwain
James Moore
Sophie Weatherly
Ivanna Zermeno


Head of School’s Honors

Kenai Abrams
Nana Yaw Agyare
Ben Almond
Allen Arbitter
Wyatt Arbitter
Kevin Ayivor
Zion Baumgarten
Walker Bryson
Caroline Carmack
David Chen
Margaret Cole
N’kosi Cornegy
Noah Cornegy
Marshall Dow
Izzy Edelheit
Luis Fernandez Muñoz
Natey Fom
Brody Fon
Pablo Gispert de Puig
Stasia Haughton
Carson Hill
Liam Keith
Dillon Kirkland
Cassidy Klimasewski
Andrew Lancaster
Holden McCracken
Eulalie McGrath
Davis Miller
Sebastien Peterson-Foulon
Bailey Price
Santi Robles
Ryan Rogers
Andrew Tench
Cash Unruh
Lucy Vogelbacher
Kendall Weisser
Kait Williams
Yinuo “Eno” Xu
Zhiyang “Leo? Zhang
Yujin”Jean” Zheng



Back
Rabun Gap-Nacoochee School is a private, coeducational day and boarding school for grades Pre-K through 12. Centrally located between Atlanta, GA, Greenville, SC, and Asheville, NC, we prepare young people for college, career, and a lifetime of leadership and service.